• ایمیل: .

  • تلفکس : 34477004-041

  • تلفن: 34477004-041
  • فکس: 89773114-021
0 آیتم

شرکت بازرگانی مهندسی سیال سازان آذران تدبیر (ساتکو)

شرکت سیال سازان آذران تدبیر (ساتکو) با بیش از یک دهه سابقه تحقیقاتی و تجربی موسسین خود در صنایع متالورژی؛ با هدف ارایه خدمات تخصصی در منطقه شمالغرب کشور تاسیس شده است. این شرکت با بهره مندی از اعضای دانشگاهی و صنعتی، تحولی نوین را با ارایه خدمات تخصصی تامین مواد اولیه و مشاوره ای در منطقه شمال غرب ایجاد نموده است. همکاری با شرکت های مختلف منطقه در زمینه های تامین مواد اولیه، ارایه مشاوره فنی تخصصی ومدیریتی، راه اندازی سیستم های کیفی و تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه های متالورژیکی و آموزش نیروی انسانی متخصص از جمله فعالیت های شرکت ساتکو طی سال های اخیر بوده است.

در حال حاضر این شرکت با کمک شش واحد فعال خود به ارایه خدمات به صنایع متالورژی می پردازد: واحد بازرگانی - واحد مهندسی - واحد تحقیق و توسعه - واحد آموزش - واحد پیمانکاری - واحد ساخت تجهیزات

ساتکو در یک نگاه


شرکت سیال سازان آذران تدبیر به کمک شش واحد فعال خود همواره در خدمت صنعتگران تلاشگر می باشد.

واحد تحقیق و توسعه

مسئولیت اجرای طرح های پایلوت و پیاده سازی تکنولوژی های نوین را در شرکت های تولیدی بر عهده دارد.

واحد پیمانکاری

اجرای پیمان مدیریت واحدهای صنعتی متالورژیکی: این واحد از شرکت ساتکو با تکیه بر دانش دانشگاهی و تجربی و با بهره گیری از سیستم های مدیریتی و کیفی آماده ارایه خدمات پیمان مدیریتی به شرکت های متالورژ استان می باشد.

بازرگانی تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید

تامین انواع ماشین آلات خطوط تولید از جمله انواع کانوایر، ماشین آلات فرآوری ماسه، انواع میکسر ماسه، پاتیل، سیستم بازیافت ماسه، ماشین آلات قالبگیری و ... می باشد.

بازرگانی قطعات صنعتی

این واحد نسبت به دریافت سفارشات از مجموعه سازان و صنایع مصرفی کشوراز جمله صنایع خودرو، سیمان، نفت و گاز اقدام نموده و با ارجاع آنها به شرکت های تولیدی متالورژیکی در شمالغرب کشور نسبت به تکمیل ظرفیت های خالی این شرکت ها تلاش می نماید. این واحد همچنین در زمینه تامین قطعات یدکی و مصرفی صنایع ریخته گری و فولادسازی فعالیت می نمایند.

تامین مواد اولیه صنایع ریخته گری

تامین انواع فروآلیاژها، فلزات خالص و افزودنی های ریخته گری

واحد آموزش

آموزش نرم افزارهای کاربردی مهندسی متالورژی، آموزش پرسنل تولید در زمینه های مبانی علمی و عملی، چاپ و نشر ماهنامه تخصصی دانش و تجربه